Tradícia výroby od roku 1985 25 ročná záruka Certifikáty ISO 14001 ISO 9001

Технічна інформація

Система сертифікована HUPRO ® позначенням CE, яке гарантує, що продукт, який ми пропонуємо, відповідає найсуворішим критеріям для обох типів використовуваного матеріалу (Aluzinc ®, нержавіюча з'єднаннях ...), а також виробництвом конструкцій та подальшої остаточною перевіркою. Ми також маємо сертифікати, ISO 9001 та ISO 14001.

Технологія - арковою будівництва ефективні просторові структури. Вони легкі, при цьому залишаються надзвичайно міцні та сильні.Cкладне сoeдіненіе статичних принципів арки і оболонки (складається з поздовжньої і поперечної сформованості сталевий основної частини у формі W) не має проблем з використанням в області перекриття використовується в основному для великих діапазонів до ширини 42 м. Основна частина виготовлена ​​з конструкційної сталі S 320 з покриттям LUZINC ® від 0,8 мм до 2 мм, в залежності від прольоту будівлі і кліматичних умов будівельного майданчика.З'єднання окремих частин зроблено з нержавіючої сталі. Сталева конструкція арки прив'язується безпосередньо до фундаменту за допомогою сталевих анкерів.
Перевагою також є відносно легкі сталеві конструкції в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.Ця перевага тягне за собою значно нижчі вимоги для створення об'єкта, а також зменшує витрати на доставку і установку. Відмінно статичні властивості системи є корисними в екстремальних погодних умовах, конструкція стійка до ударів силою Землі до 7 балів за шкалою Ріхтера.

Послуги - ми пропонуємо повну розробку і постачання послуг. Ми відвідаємо і допоможемо Вам з нашим досвідом і знаннями реалізувати ваші ідей. Наша команда проектування приготує вам безкоштовний макет залу і після його затвердження, ми можемо приступити до виготовлення проектних документів

Вентиляція залів - зал оснащений стандартною активною системою вентиляції. У разі теплоізоляції будівель приготовлено безпечний простір для вентиляції між внутрішньою оболонкою та ізоляцією залу бік витяжного вентилятора в нижній частині корпусу будівлі та активного вентилятора Lomanco ® даху будівлі. Ця система заснована на принципах термодинаміки і забезпечує достатній простір для вентиляції без утворення надлишкової вологи.

Освітлення залу – ми використовуємо панелi з підсвічуванням  Hupro ® розмірами 2800 мм х 610 мм встановлені в самонесучий оболонках зданія.Во чолі будівлі може бути використане нормальне висвітленні вікон або просвечивающиеся смуги.

Утеплення будівель -це можливість використовувати декілька варіантів ізоляції, з використанням різних обробок в інтер'єрі залу. Ізоляцією основної конструкції ми можемо досягти вогнестійкість всієї будівлі відповідно до вимог пожежної безпеки

Найбільш поширені варіанти ізоляції:

 • система підвіски
 • проникною контакт лист
 • Структурно система Hupro
 • Мінеральні 100-250 мм ізоляції
 • В основі фільму - пароізоляція
 • Софіт дерев'яному піддоні
 • система підвіски
 • проникною контакт лист
 • Структурно система Hupro
 • Мінеральні 100-250 мм ізоляції
 • В основі фільму – пароізоляція
 • Гофрований внутрішній металевий лист
 • підвісної системи
 • фільм - пароізоляція
 • полістирол товщиною 50-100 мм

Створення та кріплення залів HUPRO є дуже простим і легкім.Стальная конструкція арки кріпиться до основи за допомогою сталевих крепленій.Преімуществом системи є відносно низька вага сталевих конструкцій в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, так що немає необхідності будувати міцний фундамент, як при звичайних будівництвах. Ця перевага тягне за собою значно нижчі вимоги на будівництво об'єкта, а також низькі витрати на доставку і установку. Всі з'єднання кріплень видно, що дозволяє зробити візуальний огляд в будь-який час, або, при необхідності, все легко розбирається і будувати заново в іншому місці