Tradícia výroby od roku 1985 25 ročná záruka Certifikáty ISO 14001 ISO 9001

Профіль компанії

HUPRO TRADE SE надає вам унікальні технології виробництва сталевих конструкцій samonosných дуг, які стали традицією  з 1985 року. За цей час ми виконали більше 3000 проектів по всьому світу. Ця технологія дозволяє накрити простір шириною від 9 м до 42 м без будь-якої додаткової підтримкової конструкції. Ми пропонуємо Вам можливість використовувати наші унікальні особливості системи 2-в-1, де самонесучі структури служить дахом покриття, щоб ви знали, для досягнення рентабельності всього планованого будівництва.

В процесі виробництва, наша компанія використовує тільки ті матеріали, які гарантують максимальну стійкість до погодних умов і хімічною стійкістю, що значно розширює технічного обслуговування системи. Пропонуємо Вам гарантію на наші системи тривалістю до 25 років.

Система сертифікована HUPRO ® позначенням CE, яке гарантує, що продукт, який ми пропонуємо, відповідає найсуворішим критеріям для обох типів використовуваного матеріалу (Aluzinc ®, нержавіюча з'єднаннях ...), а також виробництвом конструкцій та подальшої остаточною перевіркою. Ми також маємо сертифікати, ISO 9001 та ISO 14001.

НашаТехнологія дозволяє будівництво там, де інші види швидкомонтованих будинків і наметів не представляється можливими з точки зору кліматичної навантаження, використання снігу та вітру. Можливі кліматичні навантаження нашої системи є 600 kg/m2.

Система HUPRO ® виділяється максимальної оригінальний і привабливий дизайн, який уникають одноманітності рівних кутів і саме з цієї причини широко використовується в найскладніших творів архітектури.

Технологія - арковою будівництва ефективні просторові структури. Вони легкі, при цьому залишаються надзвичайно міцні та сильні.Cкладне сoeдіненіе статичних принципів арки і оболонки (складається з поздовжньої і поперечної сформованості сталевий основної частини у формі W) не має проблем з використанням в області перекриття використовується в основному для великих діапазонів до ширини 42 м. Основна частина виготовлена ​​з конструкційної сталі S 320 з покриттям LUZINC ® від 0,8 мм до 2 мм, в залежності від прольоту будівлі і кліматичних умов будівельного майданчика.З'єднання окремих частин зроблено з нержавіючої сталі. Сталева конструкція арки прив'язується безпосередньо до фундаменту за допомогою сталевих анкерів.
Перевагою також є відносно легкі сталеві конструкції в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.Ця перевага тягне за собою значно нижчі вимоги для створення об'єкта, а також зменшує витрати на доставку і установку. Відмінно статичні властивості системи є корисними в екстремальних погодних умовах, конструкція стійка до ударів силою Землі до 7 балів за шкалою Ріхтера.

Вентиляція залів - зал оснащений стандартною активною системою вентиляції. У разі теплоізоляції будівель приготовлено безпечний простір для вентиляції між внутрішньою оболонкою та ізоляцією залу бік витяжного вентилятора в нижній частині корпусу будівлі та активного вентилятора Lomanco ® даху будівлі. Ця система заснована на принципах термодинаміки і забезпечує достатній простір для вентиляції без утворення надлишкової вологи.

Освітлення залу – ми використовуємо панелi з підсвічуванням  Hupro ® розмірами 2800 мм х 610 мм встановлені в самонесучий оболонках зданія.Во чолі будівлі може бути використане нормальне висвітленні вікон або просвечивающиеся смуги.

Утеплення будівель - це можливість використовувати декілька варіантів ізоляції, з використанням різних обробок в інтер'єрі залу. Ізоляцією основної конструкції ми можемо досягти вогнестійкість всієї будівлі відповідно до вимог пожежної безпеки

Транспорт - основні частини системи Hupro поставляються на піддонах розміром 700 x 3100 мм, Hа одному піддоні може бути перевезенo такa кількість частин, які після установки будуть охоплювати приблизно 100 м2 площі. Однa вантажівка перевeзе матеріал, який буде охоплювати близько 1000 м2 площаді, що являє собою значну економію транспортних витрат.

Установка - індивідуальні основні компоненти системи пов'язані сполуками з нержавіючої сталі, з яких прямо на місці після складання утворюється компактнa будівля. Окремі блоки, потім за допомогою крана піднімаються і фіксуються за допомогою сталевих анкерів у фундаменті. Час будівництва будівлі площею 1000 м2 зазвичай займає cтaндapтниx 14 днів.

Послуги - ми пропонуємо повну розробку і постачання послуг. Ми відвідаємо і допоможемо Вам з нашим досвідом і знаннями реалізувати ваші ідей. Наша команда проектування приготує вам безкоштовний макет залу і після його затвердження, ми можемо приступити до виготовлення проектних документів